מהו ניכיון אשראי ?

היתרונות בשירות ניכיון אשראי עם פלטינום

פלטינום חברה המספקת שירותי מימון וניהול לתיק שוברי האשראי, ומבצעת ניכיון כרטיסי אשראי תחת קורת גג אחת לכל כרטיסי האשראי המונפקים בארץ ע"י שלושת חברות האשראי: כ.א.ל, לאומיקארד וישראכרט המנפיקות וסולקות את המותגים: ויזה, דיינרס, מסטרכארד, ישראכרט ואמריקן אקספרס. החברה מנוהלת ומתופעלת ע"י צוות מקצועי, מנוסה, מיומן ובעל וותק רב שנים בתחום המימון והאשראי החוץ בנקאי במגזר הפיננסי. ניסיון רב השנים והידע המצטבר בתחום המימון בכלל, ובניכיון שוברי אשראי בפרט, והבנתם המעמיקה של אנשי הצוות של פלטינום מאפשר לנו להתאים לבית העסק שלך פתרונות אשראי אטרקטיביים, ומאפשר ניהול של תיק שוברי האשראי ביעילות המרבית תוך חיסכון בעלויות.

מה זה ניכיון כרטיסי אשראי? 

תחילה נבהיר ונאמר כי הפעולה של ניכיון כרטיסי אשראי היא אינה פעולת הסליקה, ומדובר בשני דברים שונים לחלוטין, המוצעים כשני שירותים נפרדים מצד חברות כרטיסי אשראי וחברות המספקות שירותים פיננסיים בכלל. סליקת כרטיסי אשראי היא הפעולה של חיוב חשבון בנק של לקוח בגין תשלום שהוא ביצע באמצעות כרטיס אשראי, ואת השורות הבאות נקדיש דווקא לשאלה מה זה ניכיון כרטיסי אשראי. 

 

 

אז מה זה ניכיון כרטיסי אשראי בעצם? 

בית עסק שמעוניין לקבל תשלום באמצעות כרטיסי אשראי, צריך להגיע להסכם עם חברת סליקה, הסכם שבו מוגדר, בין היתר, המועד בו מקבל בית העסק את הכסף לחשבון הבנק שלו בגין עסקאות שבוצעו אצלו באמצעות כרטיס אשראי ויכול להיות גם יותר מחודש לאחר מועד העסקה. כך למשל, בית עסק שקיבל תשלום מלקוח באמצעות כרטיס אשראי בתחילת חודש ינואר, צפוי לקבל את הכסף בפועל מחברת הסליקה בגין אותה עסקה, רק בתחילת חודש פברואר. ניכיון כרטיסי אשראי הוא שירות המאפשר לבית העסק לקבל את הכסף מייד עם ביצוע העסקה בניכיון עמלה, ומכאן הביטוי ניכיון כרטיסי אשראי. המדובר בשירות הדומה לשירות ניכיון צ'קים במסגרתו יכול אדם המחזיק בצ'ק דחוי למועד עתידי כלשהו, למסור את הצ'ק לחברת ניכיון צ'קים ולקבל את ערכו במזומן. 

 

 

המחשה באמצעות דוגמא 

בית עסק לממכר מחשבים, מוכר בתאריך ה-8 בינואר, מחשב בשווי 2,000 שקלים ללקוח המשלם באמצעות כרטיס אשראי. על פי ההסכם של בית העסק עם חברת הסליקה, 2,000 השקלים הללו יוזרמו לחשבון הבנק של בית העסק רק ב-1 לפברואר. בית העסק יכול להמתין עד קבלת הכסף בפועל ב-1 בפברואר כאמור, או שהוא יכול לנכות את שובר העסקה מול חברת ניכיון כרטיסי אשראי ולקבל את הכסף במזומן עוד באותו היום. היתרון – קבלת התשלום במזומן במועד ביצוע העסקה. החסרון – בית העסק לא יקבל את מלוא הסכום, אלא 2,000 שקלים בניכוי עמלת ניכיון. 

 

 

באתר האינטרנט של חברת פלטינום שירותים פיננסיים, תוכלו לקבל מידע נוסף אודות השאלה מה זה ניכיון כרטיסי אשראי ולהתרשם מכלל שירותי החברה בתחום האשראי. כמו כן, הנכם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 09-7681419 סביב כל שאלה המעסיקה אתכם בעניין זה.

שירותי מימון וניהול תיק שוברי אשראי

בפני בית העסק נוצרת האפשרות להפוך עסקה פוטנציאלית למכירה וודאית. בית העסק מציע ללקוחותיו את האופציה לקנייה בתשלומים ללא ריבית והצמדה כאשר בית העסק נהנה מהפדיון העתידי.

יצירת קשר

טלפון: 09-8658690

פקס: 09-7681419

כתובת: רח' מדינת היהודים 12, הרצליה 4676612

service@platinumfs.co.il

PLATINUM 2021 © ALL RIGHTS RESERVED.