ניכיון אשראי לאומי קארד

ניכיון אשראי לאומי קארד

ניכיון כרטיסי אשראי הוא שירות המוצע כיום על ידי חברות כרטיסי אשראי, חברות סליקה וחברות המספקות שירותים פיננסיים מגוונים למגזר העסקי בישראל. כאשר אתם פונים למשימה של בחירת החברה שאצלה תבצעו את הניכיון, אתם רוצים להישאר בראש פתוח ולפנות למספר חברות בניסיון לאתר חברה אמינה ויציבה שמספקת לכם את התנאים הטובים ביותר. הבחירה שתעשו יכולה להשפיע ישירות על היקף ההכנסות שלכם בעסק ולכן כדאי להקדיש לעניין את תשומת הלב הראויה. 

 

 

מה צריך לבדוק בחברת הניכיון? 

תחילה, אתם רוצים לבדוק את האיתנות הפיננסית, את המוניטין ואת היציבות של חברת הניכיון אותה אתם בוחנים. רצוי לעבוד אך ורק עם חברות מוכרות ועוד יותר רצוי לעבוד עם חברות שלגביהן אתם יכולים לקבל המלצות וחוות דעת מאנשים שאתם סומכים עליהם. בהמשך לכך, עליכם לבדוק עבור סוגי כרטיסי אשראי מציעה החברה את שירותי הניכיון שלה. ככלל, אתם רוצים לוודא שהחברה מציעה שירותי ניכיון אשראי לאומי קארד וכן שירותי ניכיון כרטיסי אשראי ישראכרט, וזאת על מנת שתוכלו לנכות כל שובר תשלום שיהיה בידיכם ללא קשר לכרטיס האשראי שאיתו שילם לכם הלקוח. לבסוף, אתם רוצים לבדוק את מסלולי הניכיון המוצעים (מסלול שבועי, מסלול חודשי, מסלול דו חודשי, מסלול תאריכים ספציפיים) ואת העמלות שגובה החברה בכל אחד מן המסלולים. 

 

 

עד כמה אמורה העמלה להשפיע על החלטתכם? 

עמלת ניכיון כרטיסי אשראי היא מרכיב מפתח בבחירת החברה שתספק לכם את השירות, אך לא בכל מחיר. אם אתם מקבלים הצעה זולה מאוד מחברה שאין לכם שום מידע עליה ומעולם לא שמעתם עליה, עדיף להתרחק. המטרה שלכם היא למצוא חברה אמינה, יציבה ומוכרת, שמציעה שירותי ניכיון אשראי לאומי קארד וכן ניכיון כרטיסי אשראי ישראכרט בעמלות אטרקטיביות – בסדר הזה. חברת פלטינום מציעה שירותי ניכיון כרטיסי אשראי לכל סוגי כרטיסי אשראי ומול כל חברות הסליקה הפעילות בישראל. באתר החברה תוכלו להתרשם ממסלולי הניכיון המוצעים על ידינו, וכן תוכלו ליצור עמנו קשר בטלפון 09-7681419 בכל שאלה המעסיקה אתכם לפני קבלת החלטה.

שירותי מימון וניהול תיק שוברי אשראי

בפני בית העסק נוצרת האפשרות להפוך עסקה פוטנציאלית למכירה וודאית. בית העסק מציע ללקוחותיו את האופציה לקנייה בתשלומים ללא ריבית והצמדה כאשר בית העסק נהנה מהפדיון העתידי.

יצירת קשר

טלפון: 09-8658690

פקס: 09-7681419

כתובת: רח' מדינת היהודים 12, הרצליה 4676612 

service@platinumfs.co.il

PLATINUM 2021 © ALL RIGHTS RESERVED.