ניכיון עסקאות אשראי

ניכיון עסקאות אשראי

תשלום בכרטיס אשראי היא צורת תשלום שמעוררת לא מעט התלבטויות בקרב בעלי עסקים. מצד אחד, כל בית עסק חייב לאפשר ללקוחותיו לשלם באמצעות כרטיס אשראי וכל בית עסק מברך על הבטחון שבעשיית עסקים בכרטיסי אשראי. יחד עם זאת, זוהי צורת התשלום היקרה ביותר מאחר והיא כרוכה בעמלת סליקה שנוגסת ישירות ברווחי העסק ויכולה להגיע לכדי מספר אחוזים מסך העסקה. זאת ועוד, את הכסף של העסקה יראה בעל העסק רק כעבור שבוע, חודש או יותר מזמן מועד ביצוע העסקה בפועל, בהתאם להסכם שחתם מול חברת הסליקה. אם ירצה בית העסק לראות את הכסף מוקדם יותר, יהיה עליו להיעזר בשירות ניכיון עסקאות אשראי שכרוך אף הוא בעמלה נוספת. ועדיין, כל בתי העסק סולקים היום כרטיסי אשראי, ורבים מהם נעזרים גם בשירות ניכיון עסקאות בכרטיסי אשראי, לפחות עבור עסקאות העוברות רף מינימלי מסוים. 

 

 

מתי נכון להיעזר בשירות ניכיון עסקאות אשראי? 

ניכיון תשלומים בכרטיס אשראי הוא שירות שמאפשר לבעל העסק לקבל היום כסף שהיה אמור לקבל מחברת הסליקה בעוד שבוע, חודש או יותר. עבור שירות זה משלם בעל העסק עמלת ניכיון לחברת הניכיון. בהתאם לכך, לא כל עסקה מצדיקה שימוש בשירות זה והכלל הוא שאם העמלה נקבעת באחוזים מתוך סך העסקה, יהיה נכון להשתמש בשירות אך ורק עבור עסקאות בעלות רווחיות גבוהה יחסית ואם נקבעת העמלה במחיר קבוע, יהיה נכון להשתמש בשירות אך ורק עבור עסקאות שגובה העמלה מהווה שיעור זניח מסך העסקה כולה. בכל יתר המקרים, כדאי להימנע מביצוע ניכיון עסקאות בכרטיס אשראי ולהמתין שהכסף יועבר אליכם ישירות מחברת הסליקה. בסופו של דבר, מדובר בתחשיב שעל כל עסק לעשות בעצמו בהתאם לרמת הרווחיות שלו ובהתאם למוכנות הסובייקטיביות שלו לשלם עמלה תמורת הקדמת תשלום. 

 

 

חברת פלטינום מציעה שירותי ניכיון תשלומים בכרטיס אשראי עבור כל כרטיסי האשראי ומקפידה להציע ללקוחותיה מסלולים אטרקטיביים במחירים תחרותיים. אנו מזמינים אתכם לבקר באתר האינטרנט של פלטינום שירותים פיננסיים על מנת להתרשם משירותי החברה, וליצור עמנו קשר בטלפון 09-7681419 בכל שאלה שיש לכם בעניין ניכיון כרטיסי אשראי.

שירותי מימון וניהול תיק שוברי אשראי

בפני בית העסק נוצרת האפשרות להפוך עסקה פוטנציאלית למכירה וודאית. בית העסק מציע ללקוחותיו את האופציה לקנייה בתשלומים ללא ריבית והצמדה כאשר בית העסק נהנה מהפדיון העתידי.

יצירת קשר

טלפון: 09-8658690

פקס: 09-7681419

כתובת: רח' מדינת היהודים 12, הרצליה 4676612

service@platinumfs.co.il

PLATINUM 2021 © ALL RIGHTS RESERVED.