ניכיון שוברי אשראי

היתרונות של ניכיון שוברי אשראי

ניכיון שוברי אשראי הוא פרוצדורה נפוצה המוצעת על ידי הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המאושרות לכך. בדומה לניכיון צ'קים, מדובר בפרוצדורה פשוטה מאוד ולמעשה אוטומאטית מרגע שבוחרים בה, המקנה לבעל העסק מגוון יתרונות חשובים. בשורות הבאות נבחן מספר יתרונות מרכזיים של ניכיון כרטיסי אשראי עבור בעל העסק.

 

 

אז מדוע כדאי?

כאשר אתם עובדים מול חברת סליקת אשראי אין בהכרח קשר ישיר בין מועד ביצוע העסקה ובין כניסת הכסף לחשבון הבנק. לעיתים עובר אפילו חודש עד שסכום העסקה נכנס לחשבון. לעומת זאת, ניכיון שוברי אשראי הוא שירות הניתן על ידי גורמים כמו חברתנו, המעבירים באופן מהיר בהרבה (בהתאם למסלול – יומי, שבועי, דו חודשי, חודשי) את הכסף לחשבון מול שובר האשראי הרלוונטי.

 

 

מדוע זה טוב לעסק? קודם כל, ניכיון שוברי אשראי משמעו שקיים קשר ישיר ואף מהיר מאוד בין המכירה לכניסת כסף נזיל חשבון הבנק. הדבר מונע פגיעה במסגרת האשראי ולכן שומר על יחסים טובים ביניכם ובין הבנק. אבל יותר מכך, יש כסף נזיל שנכנס לתזרים המזומנים של העסק, כך שניתן לשמור על תזרים חיובי המקטין את הדאגות ומאפשר לבצע פעולות שוטפות בעסק. כאשר התזרים חיובי ניתן להתנהל באופן יותר נכון ויעיל מבחינת תשלומים לספקים, תשלומי משכורות לעובדים והחלטות על מהלכים כגון מבצעים והטבות ללקוחות. מעבר לכך, כאשר הכסף נכנס לחשבון מול העסקה בעל העסק מקבל שליטה הרבה יותר טובה על הניהול הפיננסי שלו, בלי להסתבך עם חישובים לכמה שבועות קדימה, ועם חשבונית אחת קבועה בחודש מהגורם המספק את הניכיון.

 

 

מטבע הדברים, כאשר תזרים המזומנים חיובי ומתנהל בצורה טובה, נוחה וברורה יותר, גם קטן מאוד הצורך בהשגת מימון בנקאי או חוץ בנקאי לצורך השלמות. כך נמנע העסק מלקיחת הלוואות שאינן לצרכי צמיחה והתרחבות, על כל המשתמע מכך מבחינת ההחזרים החודשיים, הריבית, היחסים מול הבנק, והבלגן הפיננסי בחשבון העסק. בתוך כך, העסק יכול להמשיך ולהציע ללא קושי או בעיה מיוחדת את האפשרות של פריסת תשלומים ללקוחות, שירות אהוד ומוערך שמרבית הישראלים אוהבים. הפריסה מקלה על ביצוע העסקה מבחינת הלקוח, והדבר מגדיל באופן טבעי את הנכונות לקנות מוצרים ושירותים שהוא מציע.

 

 

לפרטים נוספים בנושא וקבלת מידע על המסלולים שלנו, פנו אל חברת פלטינום בטלפון 09-8658690.

שירותי מימון וניהול תיק שוברי אשראי

בפני בית העסק נוצרת האפשרות להפוך עסקה פוטנציאלית למכירה וודאית. בית העסק מציע ללקוחותיו את האופציה לקנייה בתשלומים ללא ריבית והצמדה כאשר בית העסק נהנה מהפדיון העתידי.

יצירת קשר

טלפון: 09-8658690

פקס: 09-7681419

כתובת: רח' מדינת היהודים 12, הרצליה 4676612

service@platinumfs.co.il

PLATINUM 2021 © ALL RIGHTS RESERVED.