עמלת ניכיון כרטיסי אשראי

עמלת ניכיון כרטיסי אשראי

שירות ניכיון כרטיסי אשראי הוא שירות המאפשר לבית העסק לקבל היום כסף שהיה אמור להגיע אליו במועד מאוחר יותר. בית עסק המקבל תשלום באמצעות כרטיס אשראי אינו מקבל את הכסף בגין אותה עסקה באופן מיידי, אלא לאחר תקופה שנקבעה מראש במסגרת ההסכם של בית העסק עם חברת הסליקה. במידה ובית העסק מעוניין לקבל את הכסף היום, יכול בית העסק לבצע ניכיון של העסקה, קרי לקבל את הכסף כבר היום בתמורה לעמלה הנקראת עמלת ניכיון כרטיסי אשראי. כיצד נקבעת העמלה ומה גובהה? על כך בשורות הבאות. 

 

 

מהי עמלת ניכיון כרטיסי אשראי? 

שירות ניכיון כרטיסי אשראי מאפשר לבית העסק לקבל היום, כסף שהיה אמור לקבל מחברת הסליקה במועד עתידי כלשהו, שיכול להיות בעוד מספר ימים, שבועות ואף חודשים. המשמעות היא שחברת הניכיון מקבלת מבית העסק את שובר העסקה ומשלמת לו את תמורת השובר במזומן. חברת הניכיון עצמה תוכל לפנות לחברת הסליקה רק באותו מועד עתידי שנקבע מראש על מנת לקבל את שווי השובר. עבור שירות זה, שבו משלמת חברת הניכיון לבית העסק היום, סכום כסף שאותו היא תוכל לקבל מחברת הסליקה רק בעוד חודש למשל, היא גובה עמלת ניכיון כרטיסי אשראי מבית העסק. 

 

 

כיצד נקבעת העמלה? 

עמלת ניכיון כרטיסי אשראי נקבעת בהתאם למספר פרמטרים, שהמרכזי שבהם הוא מועד הניכיון ביחס למועד העסקה – ניכיון שבועי (ניכיון שוברים לעסקאות שבוצעו באותו שבוע) יהיה כרוך בעמלה גבוהה יותר מאשר ניכיון חודשי או דו חודשי. גובה העמלה נקבע במסגרת הסכם שעורך בית העסק מול חברת הניכיון ויכול להשתנות בהתאם לגובה העסקה, גובה מחזור הניכיון הכולל ואפילו ענף הפעילות של בית העסק. עמלת ניכיון כרטיסי אשראי יכולה להיקבע באחוזים (בדרך כלל אחוזים בודדים עד פחות מאחוז אחד משווי השובר) או בסכום פיקס קבוע בגין כל שובר (מספר עשרות שקלים). 

 

 

חברת פלטינום שירותים פיננסיים מציעה שירותי ניכיון כרטיסי אשראי במספר מסלולים הניתנים להתאמה לכל בית עסק ובעמלות אטרקטיביות. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום דרך אתר האינטרנט של החברה או בטלפון 09-7681419.

שירותי מימון וניהול תיק שוברי אשראי

בפני בית העסק נוצרת האפשרות להפוך עסקה פוטנציאלית למכירה וודאית. בית העסק מציע ללקוחותיו את האופציה לקנייה בתשלומים ללא ריבית והצמדה כאשר בית העסק נהנה מהפדיון העתידי.

יצירת קשר

טלפון: 09-8658690

פקס: 09-7681419

כתובת: רח' מדינת היהודים 12, הרצליה 4676612

service@platinumfs.co.il

PLATINUM 2021 © ALL RIGHTS RESERVED.