שוק ניכיון כרטיסי אשראי

מידע על שוק ניכיון כרטיסי אשראי

שוק ניכיון כרטיסי אשראי בישראל גדל משנה לשנה, כאשר לצד הבנקים נכנסים לתמונה גורמים חוץ בנקאיים המאושרים לכך. חשוב להבין שישנם הבדלים בין הגורמים בשוק ניכיון כרטיסי אשראי, למשל מבחינת המסלולים המוצעים על ידיהם ומבחינת העמלות שהם גובים, כאשר הבדלים אלו עשויים להיות משמעותיים מאוד לבעל העסק. בשורות הבאות נבחן מספר היבטים מרכזיים של הנושא ונסביר מדוע כדאי לעבוד עם חברת פלטינום.

 

 

מדוע השוק גדל?

יש כמה סיבות שבגללן שוק ניכיון כרטיסי אשראי הולך וגדל. ראשית, קיים צורך טבעי הולך וגובר מצד עסקים בישראל לשירותי הסליקה בכלל, הן לאור הנוחות התפעולית והן לאור אהדת הלקוח הישראלי לאפשרות התשלום הזאת ובעיקר פריסת התשלום. במילים פשוטות, סליקת אשראי נוטה להגדיל את המחזור של העסק. בתוך כך, עקב הקושי התזרימי שיוצר הפער בין מועד העסקה ומועד כניסת הכסף, קיימת דרישה גוברת לשירותי ניכיון כרטיסי אשראי. מהצד השני עומדים גורמים המעניקים את שירותי הניכיון, אשר הרווח שלהם מגיע מהעמלות על השירות. למעשה, ניכיון כרטיסי אשראי הוא מעין הלוואה לטווח קצר מאוד מצד הספקית לעסק, וככל שיש לה יותר לקוחות כך רווחיה גדלים.

 

 

מאפיינים שונים של השוק

ברור אם כן, שמבחינת בעל העסק אחת המטרות החשובות היא לשלם עמלות נמוכות ככל האפשר, וחברתנו היא בהחלט בחירה נכונה מפני שאנו מציעים עמלות מהנמוכות בשוק. בתוך כך אנו מספקים מעטפת הרבה יותר נכונה ושלמה הנתפרת לכל לקוח בהתאם לצרכיו, על ידי צוות מיומן ומנוסה מאוד בתחום המימון והאשראי החוץ בנקאי. אצלנו הלקוח מקבל פתרונות אטרקטיביים המתאימים במדויק למידותיו, עם מספר מסלולים לבחירה: זיכוי יומי, זיכוי שבועי, זיכוי דו חודשי וזיכוי חודשי. צוות המומחים שלנו עומד תמיד לרשות הלקוח ומסייע בהתאמת המסלול הייעודי עבורו.

 

 

יש לציין כי קיימים עוד הבדלים בין הגורמים השונים בשוק ניכיון כרטיסי האשראי, למשל מבחינת היקף המענה, סוג העסקים שעימם עובדים וחברות האשראי. כך לדוגמא, חברתנו עובדת עם כל סוגי העסקים מכל מגזרי המשק, מכל רחבי הארץ ובכל סדר גודל – קטן כגדול. כמו כן, שירותינו מתחברים לכל תוכנה, קופה או מסוף שהעסק עובד עימם. אנו מבצעים את הניכיון לכל כרטיסי האשראי שמונפקים בישראל על ידי לאומי כארד, ישראכרט וכ.א.ל, אשר סולקות את אמריקן אקספרס, ישראכרט, מסטרכארד, דיינרס וויזה.

 

 

לאור כל היתרונות האלו, אין ספק כי חברתנו מהווה בחירה נכונה מבחינה פיננסית ומקצועית לקבלת שירותי ניכיון אשראי. המעוניינים בפרטים נוספים, בקבלת ייעוץ מקצועי ובבחירת המסלולים הנכונים להם, מוזמנים לפנות אל חברת פלטינום בטלפון 09-8658690.

שירותי מימון וניהול תיק שוברי אשראי

בפני בית העסק נוצרת האפשרות להפוך עסקה פוטנציאלית למכירה וודאית. בית העסק מציע ללקוחותיו את האופציה לקנייה בתשלומים ללא ריבית והצמדה כאשר בית העסק נהנה מהפדיון העתידי.

יצירת קשר

טלפון: 09-8658690

פקס: 09-7681419

כתובת: רח' מדינת היהודים 12, הרצליה 4676612

service@platinumfs.co.il

PLATINUM 2021 © ALL RIGHTS RESERVED.